Adım İstanbul

Cadde Mağaza ve Dükkan Talep Formu
Ad - Soyad
E-posta
Telefon
Bilgilendirme Yazısını okudum kabul ediyorum

Merkezde siz olun!

Siz de İstanbul’un yeni merkezinde olmak ve Adım İstanbul’un Cadde Mağazaları ve Dükkanları’nda yerinizi almak istiyorsanız hemen dükkan talep formunu doldurun.

Siz bir adım atın, kazancınızı ikiye katlayın!

İstanbul’un yeni merkezinde bulunan Adım İstanbul’a atacağınız bir adım ile Cadde Mağazaları’ndan birine sahip olun ve kazançlı çıkın. Dükkan talep formu için hemen tıklayın.

Kazandıran komşularınız var!

Alışveriş merkezlerine, otellere ve sanayi alanlarına yakınlığı sayesinde kazanca komşu olacağınız Adım İstanbul’un Cadde Mağazaları ve Dükkanları’nda yerinizi almak için hemen dükkan talep formunu doldurun.

Merkeze yatırımın kârı

İstanbul’un yeni merkezinde bulunan Adım İstanbul’un Cadde Mağazaları veya Dükkanları’ndan birine sahip olmak demek, kârlı bir yatırım demektir.

Merkeze bir adım, kazanca bir adım!

İstanbul’un yeni merkezinde bulunan Adım İstanbul’a atacağınız bir adım ile Cadde Mağazaları veya Dükkanları’ndan birine sahip olun ve kazançlı çıkın. Dükkan talep formu için hemen tıklayın.

Kazancın merkezi burası!

Siz de İstanbul’un ve kazancın yeni merkezinde olmak ve Adım İstanbul’un Cadde Mağazaları ve Dükkanları’nda yerinizi alarak kazançlı çıkmak istiyorsanız hemen dükkan talep formunu doldurun.