GİZLİLİK POLİTİKASI

Adım İstanbul Gizlilik Politikası

Emlak Konut güvencesiyle İntaya, EYG, İntes Adi Ortaklığı’nın gerçekleştirdiği Adım İstanbul projesi İnternet'te geçirdiğiniz süreyi en güvenli şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple, Adım İstanbul Projesi kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken şu prensipleri benimsemiştir:

Kullanıcımız olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında, abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet ve e-posta gibi) Adım İstanbul Projesi tarafından paylaşılmamaktadır. Adım İstanbul Projesi, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacak ve hiçbir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Adım İstanbul Projesi kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Adım İstanbul Projesi veri tabanında, gizli olarak tutulmaktadır. Adım İstanbul Projesi olarak, kullanıcılarımıza ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen durumlarda açıklama hakkına sahibiz:

A) Kullanıcımızın, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

B) Adım İstanbul Projesi'nin kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

C) Kullanıcımızın, Adım İstanbul Projesi'nden talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

D) Kullanıcımıza ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcımızın ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcımızı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu veriler gerek Adım İstanbul Projesi web sitesi, blog ve diğer platformlarındaki (Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Pinterest vb.) on line aktiviteler, gerekse Adım İstanbul Projesi'ne bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun, sadece Adım İstanbul Projesi tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Adım İstanbul Projesi aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Adım İstanbul Projesi, şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Adım İstanbul Projesi, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler, gizlilik beyanımızda yapılacak güncellemelerle ilgililere duyurulur.