Adım İstanbul - Konut Talep Formu


Ad - Soyad
E-posta
Telefon
Bilgilendirme Yazısını okudum kabul ediyorum


Hakkımızda

EMLAK KONUT GYO A.Ş.

1953 yılında bir ülkenin kentleşme çalışmalarına öncülük edecek, insanların yaşam kalitesini yükseltecek anlayış hayat buldu. İnşaat alanının köklü markası Emlak Konut’un, başarılarla dolu yolculuğu başladı. İnsan hayatına konfor katacak, çevreye duyarlı, modern kentler kurmak kurumsal vizyon olarak belirlendi. Bu temel amaçla birlikte Emlak Konut, sektörüne pek çok yenilik getiren uygulamaların mimarı oldu. 

Emlak Konut, ülkemizin planlı kentleşmesinde örnek teşkil eden, iz bırakan projeler gerçekleştirdi. Bulunduğu semte ismini verecek büyüklükte ve döneminin en yenilikçi kentlerini inşa etti. Bu istikrarlı büyüme, ciddi bir dönüm noktasını beraberinde getirdi. Ve 2002 yılında Emlak Konut, gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüştü. Bu dönüşüm aslında dev projelerin, ses getirecek atılımların ve daha büyük bir şirket olmanın habercisiydi. Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olmasıyla beraber Emlak Konut; tasarım alanında dünyada yankı bulan, çevreye duyarlı teknolojileri barındıran, şehre değer katan niteliklerde projelerin ardında yer aldı. 2003 yılından itibaren 12 yıllık dönemde yaklaşık 100.000 bağımsız bölümün ihalesini gerçekleştirmiştir.

Emlak Konut hızlı büyümesini taçlandıracak, hedeflerini daha geniş ufuklara taşıyacak bir atılımla iki kez halka arz edildi. 2010 yılındaki ilk arz, Cumhuriyet tarihinin en büyük 5 halka arzı arasına girdi. 2013’teki ikincil halka arz ise son 5 yılda Avrupa’da gayrimenkul alanında yapılan en büyük halka arz oldu. Halka arzlarla büyüyen Emlak Konut, 3,8 milyar liralık ödenmiş sermayesi ve 31 Mart 2015 itibariyle ulaştığı 16,4 milyar liralık aktif toplamıyla Türkiye’nin en güçlü şirketleri arasındaki yerini daha da sağlamlaştırmıştır. 

Emlak Konut kuruluşundan beri süregelen artan ivmesi, insan odaklı kurum felsefesi ve geldiği noktadaki konumu itibariyle yarınlara güçlü adımlarla yürüyor. Bu ülkenin gururla anılacak, küresel oyuncusu olma hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşıyor…

İNTAYA

2005 yılından beri inşaat, altyapı, elektrik, mekanik ve peyzaj çalışmalarını gerçekleştiren, uzman
ve dinamik bir ekibe sahip olan İntaya, hem Türkiye’de hem de uluslararası alanda Avrupa Birliği standartlarında hizmetler üretmektedir. Bugüne kadar birçok farklı projeyi hayata geçiren İntaya, etik değerlere ve çevreye özen göstererek müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak, şirketin değerini artıracak büyüme hedeflerine ulaşmak ve piyasa ekonomisi şartları içerisinde faaliyet göstermeyi amaç edinmiştir.

EYG

2014 yılında orta gelirliye ulaşılabilir kaliteli projeler geliştirmek üzere kurulan EYG Gayrimenkul Geliştirme, sosyal sorumluluk bilinciyle projelerinde yaşlı, çocuk ve engelli bireylere duyarlı davranmayı kendine görev edinmiştir. Herkesten bir fazlasını yapmak misyonuyla kurulan EYG Gayrimenkul Geliştirme, standartlarını toplumsal gelişime yön verecek, katma değer sağlayacak bir çizgiye taşımayı hedeflemektedir.

İNTES

1963 yılında İstanbul’da kurulmuş olan İNTES İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş., kısa sürede Türkiye’nin köklü ve önde gelen müteahhitlik firmalarından biri haline gelmiştir. Gerek Türkiye’de gerekse başta Suudi Arabistan olmak üzere Ortadoğu’da tamamladığı projelerle iyi tanınmaktadır. Çok sayıda büyük ölçekli endüstriyel, ticari ve altyapı projeleri başarıyla tamamlanmıştır.