Adım İstanbul - Konut Talep Formu


Ad - Soyad
E-posta
Telefon
Bilgilendirme Yazısını okudum kabul ediyorum


Yatırım Değeri

Yeni İstanbul, Yenişehir, yeni bir hayat.

Kabına sığmayan İstanbul adım adım büyürken, Yenişehir projesiyle Başakşehir, yeni bir merkez haline geliyor. Çok büyük çapta bir yatırım bölgesi haline gelen Başakşehir, iş, konut, kamusal alanlar ve ulaşım noktaları olmak üzere dört koldan yükseliyor.

1 milyon nüfusa ev sahipliği yapacak olan Yenişehir, 3. Havalimanı arazisini de kapsayarak Kemerburgaz’dan başlayıp Başakşehir'i içine alarak Küçükçekmece’ye kadar uzanacak.

Yeni İstanbul olarak adlandırılan Yenişehir projesi, Adım İstanbul’un da yer aldığı Başakşehir bölgesi merkez alınarak inşa ediliyor. Sağlam bir zemin kuşağında büyüyen bu yeni merkez, 3. Köprü’den 3.Havalimanı’na ve Kuzey Marmara Otoyol Projesi’ne kadar, devasa projelere ev sahipliği yapıyor.

Adım İstanbul, yakın çevredeki geniş ulaşım seçenekleri, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklarıyla yaşam kalitenizi birkaç adım ileri taşımaya hazır.

Yenişehir’in ve yepyeni bir hayatın kalbinde yer almak için tek bir adım atmanız yeterli.


Avrasya Tüneli

Avrasya Tüneli:
Asya ile Avrupa, ilk kez deniz tabanı altından karayolu tüneliyle birleşecek. İstanbul’da araç trafiğinin yoğun olduğu Kazlıçeşme-Göztepe hattında hizmet verecek olan Avrasya Tüneli, toplam 14,6 kilometrelik bir güzergahı kapsayacak.

İstanbul Tüneli

İstanbul Tüneli:
3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli” projesiyle İstanbul, metro hatları ve karayolu akslarını birleştiren, dünyanın ilk üç katlı tüneline sahip olacak. Ulaşımda yeni bir dönem başlatan Tünel ile İstanbul’un iki yakasına daha hızlı, konforlu ve ekonomik erişim sağlanacak.

Havaray

Havaray:
11,6 km uzunluğundaki Havaray
Küçükçekmece – Halkalı –Başakşehir
Hattı’nda 16 istasyon yer alacak.

başakşehir metro

Başakşehir Metro Hattı:
Başakşehir’de gelişen metro hattı yatırımlarıyla ulaşım hızlı, kolay ve konforlu hale gelecek. Marmaray ve İstanbul Metrosu ile entegre edilecek metro hattıyla Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve yeni yapılacak 3. Havalimanı da birbirine bağlanacak.

3üncü hava limanı

3. Havalimanı:
150 milyon kişilik kapasitesiyle dünyada bir ilke imza atacak olan 3. Havalimanı’nda büyük bir alışveriş merkezi, 5 yıldızlı oteller, ticari ofis binaları ve ticari fuar alanı bulunacak.

3üncü köprü

3. Köprü:
Yeni köprünün 59 metre genişlik ve 1408 metrelik ana açıklığa sahip olması planlanıyor. Üzerinden 8 şeritli Kuzey Marmara otoyolu ve 2 şeritli raylı sistem geçecek olan yeni köprü, bu özellikleriyle dünyadaki sayılı asma köprülerden biri olacak.

Şehir Parkı

Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir, içinde çok büyük bir şehir parkını da barındıracak. Bu muazzam park, renkli bir sosyalleşme alanı sunarken, özlediğimiz yeşil alanları da bize geri verecek.

Peyzajın yanı sıra yürüyüş ve bisiklet yolları, spor ve dinlenme alanları gibi farklı bölümler yer alacak. Adım İstanbul’da pencerenizi her açtığınızda rengarenk bir doğa ve cıvıl cıvıl bir görüntüyle karşılaşacaksınız.

Başakşehir şehir parki

Artık kendinizi koca şehirde sıkışıp kalmış hissetmeyecek, hem sosyalleşecek hem de doğanın verdiği huzuru tadacaksınız.

Çocuklarınız bizim eskiden alışık olduğumuz doğayla iç içe yaşamı tanıyarak büyürken, siz de bu değerlere yeniden kavuşmanın tadına varacaksınız.

Yeşile mavi eşlik etmezse olmaz. Parkta yer alan gölet, size göl kenarında oturup mavinin tadını çıkarma fırsatı verecek.

Bu büyüleyici park sadece bölge sakinlerinin değil, Türkiye’nin dört bir yanından gelen ziyaretçilerin de ilgisini çekecek.

Başakşehir şehir hastanesi

Başakşehir İkitelli Bölge Şehir Hastanesi

Adım İstanbul’da huzurunuz yerinde. Çünkü ihtiyaç duyduğunuzda, çok büyük bir sağlık kompleksi olan Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi, bilinen ismiyle Sağlık Kent yanıbaşınızda.

· 443 yatak kapasiteli Genel Hastane
· 451 yatak kapasiteli Çocuk Hastanesi
· 451 yatak kapasiteli Kadın Doğum Hastanesi
· 359 yatak kapasiteli Onkoloji Hastanesi
· 347 yatak kapasiteli Nörolojik ve Ortopedik Bilimler Hastanesi
· 303 yatak kapasiteli Kalp Hastalıkları Hastanesi
· 128 yatak kapasiteli Psikiyatri Hastanesi
· 200 yatak kapasiteli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Başakşehir Şehir Meydanı

Türkiye’de adından çokça söz ettirecek bir kent meydanı inşa ediliyor. 60 bin metrekare arazi üzerinde kurulacak ilk kent meydanı, İstanbul ve Türkiye’nin diğer ilçelerine örnek olacak. Şehir Meydanı, sadece büyüklüğüyle değil, altyapı ve ulaşım özellikleriyle de ilklere imza atacak.

Başakşehir şehir meydanı


2016 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanan Şehir Meydanı, Adım İstanbul’un meydanıyla birleşerek tüm bölgenin çekim merkezi haline gelecek.
* Yukarıda bahsedilen projeler projelendirme aşamasındadır.